Nadupaný nápoj na ploché brucho

Chceli by ste sa zbaviť tuku natrvalo? Existuje jednoduché riešenie na báze prírody. Mnohích z nás trápi veľké alebo väčšie bruško a kôli tomuto problému sa cítime beznádejne. Je tu však jeden zázračný drink, ktorý vám s týmto pomôže. Začnite túto formulku piť každý deň pred spaním a už od prvej konzumácie spálite množstvo tuku a to len tým že si potom pôjdete ľahúť. 

 

zazracny napoj

 

Je všeobecne známe, že počas spánku sa náš metabolizmus spomaľuje. Preto keď sa pred spaním najeme niečoho "ťažkého" máme problém zaspať a ráno je veľká možnosť bolesti brucha. Tento nápoj však podporí trávenie aj behom noci a tým spálite viac tuku aj počas spánku. Samozrejme ideálny dávkovanie by bolo navečerať sa pred šiestou a po 3-4 hodinkách keď pôjdeme spať, zakončiť deň týmto nápojom.

 

Recept čarovného nápoju:

 

hrsť nakrájanej petržlenovej vňate

jeden olúpaný citrón bez kôry

jednu polievkovú lyžicu nastrúhaného zázvoru

jadnu malú až strednú uhorku

jednu polievkovú lyžicu šťavy z aloe vera

jeden dcl vody

 

No povedzte neznie to zdravo? Všetko dame do mixéra, rozmixujeme a vypijeme pred spaním. Nasleduje už len noc plná zázrakou a 

 

Prínosi pre vaše telo budú nasledovné:

Petržlenová vňať / petržlen sú bohaté na vitamíny, antioxidanty a minerály. Udržujú v črevách tekutiny a nespôsobuje nadúvanie.

Citrón zbavuje telo toxínov a zlepšuje metabolizmus. Vyplavením nečistôt z tela sa urýchli proces pálenia kalórií.

Zázvor urýchľuje metabolizmus a spľuje brušný tuk. Taktiež zabraňuje zápche a pokiaľ si chcete udržať ploché brucho a zdravé telo jednoznačne treba zázvor zaradiť do svojho jedálnička.

Uhorka obsahuje veľa vlíkniny, vody a majú málo kalórií (45). Preto sú ideálne pri chudnutí.

Šťava z aloe vera je bohatá na antioxidanty, ktoré bojujú s voľnými radikálmy a považuje sa za jednu z najlepšách látok napomáhajúcich chudnutiu.

Copyright 2015 - 2024 © Zelmix | Distribútor kvalitného ovocia, zeleniny a čerstvých byliniek